• Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

  Zbliża się kolejna akcja oddawania krwi

  Krewki Radomiaczek powraca! Ty też możesz pomóc. Zbliża się kolejna akcja oddawania krwi.

  Krewki Radomiaczek to Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża, założony 14 marca 2023 r. na wzór działających od 11 lat Krewkich Legionistów. Klub łączy zamiłowanie do sportu, piłki nożnej i Radomiaka Radom z bezinteresowną pomocą innym. 

  Wielkimi krokami zbliża się kolejna świetna inicjatywa zorganizowana przez Krewkiego Radomiaczka. Akcja oddawania krwi odbędzie się przy ulicy Struga 63, nieopodal „gołębnika” w sobotę, 21 października 2023 roku, czyli w przeddzień meczu Radomiaka Radom z Koroną Kielce.

  Akcja ma trwać od godziny 11.00 do godziny 15.30.

  Jak mówiła Jessica Sieczkowska, jedna z założycielek „Krewkiego Radomiaczka” w rozmowie z portalem twojradom.pl, dla uczestników zbiórki przygotowano upominki.

  – Na ten moment mogę powiedzieć, że mamy mega ekipę wspierającą. Dzięki nim krwiodawcy otrzymają napoje od Zbyszko, poczęstunek z Piekarni Wacyn, shoty witaminowe od GreenLab, vouchery na pizzę w Pizzerii Farina, będzie z nami też oczywiście Barmania i e-superfood. Dla najmłodszych przygotowaliśmy balony od mp.Party i vouchery do Hula Parku. O pamiątkowe zdjęcia zadba Goldfinch for live, a wydrukiem zajmie się niezastąpiony Karol Fijałkowski

  mówiła Jessica Sieczkowska w rozmowie z portalem twojradom.pl.

  Zapraszamy na udział w akcji oddawania krwi.