Polityka Radom i okolice Społeczeństwo

Artur Standowicz przedstawił program dla radomianek [+FOTO]

Artur Standowicz przedstawił program dla radomianek. Wśród postulatów znalazły się takie pomysły jak utworzenie kół aktywności dla kobiet oraz powołanie rady kobiet.

W piątek, 8 marca 2024 roku na placu Corazziego odbyła się konferencja prasowa, podczas której kandydat na prezydenta Radomia z ramienia PiS, Artur Standowicz, przedstawił swój program wyborczy.

Wraz z przypadającym dziś dniem kobiet, skupiono się właśnie na postulatach dla radomianek. Jednym z nich jest powołanie rady kobiet.

– Będzie to instytucja do wymiany opinii, poglądów i szerokich konsultacji o potrzebach kobiet w Radomiu

przekazał kandydat na prezydenta.

Dodatkowo, Artur Standowicz chce utworzyć dla mieszkanek Radomia „koło aktywności”, w którym każda zainteresowana kobieta mogła by pokazywać własną pasję i potencjał.

Ponadto kandydat na prezydenta chce utworzyć specjalną aplikację mieszkańca Radomia.

– Będzie to nowoczesne narzędzie komunikacji zarówno ze mną, jako prezydentem Radomia, ale także z moimi zastępcami i kierownikami instytucji miejskich. Mieszkańcy będą mogli zgłaszać różnego rodzaju usterki i pomysły

tłumaczył Standowicz.

Artur Standowicz mówił również, że w Radomiu brakuje miejsca, gdzie mieszkańcy mogliby realizować swoje hobby. Z racji tego, w Radomiu planuje utworzyć nowoczesne i przyjazne epicentrum kultury i multimediów.

Co ciekawe, Artur Standowicz zaprosił obecnego prezydenta Radomia do debaty w formie „jeden na jeden”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.