Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Była modelka „Playboya” przejmie Radomiaka? „Dla mnie to jest nieporozumienie”

Była modelka „Playboya” przejmie Radomiaka? Jest odpowiedź Anamarii Prodan. „Dla mnie to jest nieporozumienie”.

W ostatnim czasie w przestrzeni medialnej zrobiło się głośno o zbliżającym się rzekomym przejęciu Radomiaka Radom przez rumuńską byłą modelkę „Playboya”, Anamarie Prodan.

Portale sportowe informowały o tym, że 51-letnia modelka wraz z bliskimi planuje ekspansję na rynek polski. Portal „PlaySport” zacytował jej słowa:

– Bardziej opłaca się kupować klub z zewnątrz, jeśli chodzi o pieniądze od telewizji i sponsorów (…) Jestem po rozmowach w Polsce. Polacy są daleko przed nami, tego nie da się porównać

mówiła Anamaria Prodan, cytowana przez portal „PlaySport”.

Postanowiliśmy zagłębić się w ten temat, a wykonując szybki research odnaleźliśmy odpowiedź modelki na ostatnie głośne doniesienia.

– Porównywałam futbol rumuński z polskim i powiedziałam coś takiego, że wolałabym zainwestować w polską piłkę niż rumuńską, ponieważ tutaj jest sporo problemów. Wliczając w to prawo, sposób inwestowania w ten biznes. Są różne ograniczenia dotyczące sponsorowania piłki. Dla mnie to jest nieporozumienie. Miałam przyjemność poznać właściciela Radomiaka i powiedziałam o tym rumuńskiej prasie. Powtórzę to jeszcze raz: gdybym miała jeszcze raz zainwestować swoje pieniądze w jakiś futbol, to wolałabym w polski, belgijski, czeski, ale na pewno nie w rumuński

stwierdziła w rozmowie z portalem prostozautu.pl Anamaria Prodan.

Jak możemy zauważyć była modelka nie ma zamiaru na ten moment przejmować Radomskiego Klubu Sportowego.

Źródło: Gol24.pl / Prostozautu.pl / PlaySport.ro