O tym się mówi Polska i świat Społeczeństwo

Fabryka Broni „Łucznik” na targach w Las Vegas

„Łucznik” na targach w Las Vegas prezentuje karabinki z rodziny MSBS Grot oraz karabinki z rodziny Beryl. Wydarzenie potrwa do 20 stycznia.

Od 17 do 20 stycznia odbywają się największe na świecie targi branży strzeleckiej – SHOT SHOW. Wydarzenie przyciąga rzesze miłośników strzelectwa.

„Łucznik” na targach w Las Vegas prezentuje karabinki z rodziny MSBS Grot (karabiny samopowtarzalne  MSBS GROT 762N kal. 7.62 x 51 mm z lufą 20” i 16”, MSBS GROT C16 FB-A2 kal. 5.56 x 45 mm wraz z podwieszanym granatnikiem modułowym kal. 40 x 46 mm) oraz karabinki rodzinne Beryl (samopowtarzalny Beryl M22 kal. 22LR, długość lufy 17,5″, Beryl S762 kal. 7.62 x 39 mm, Beryl S223 kal. 223 REM).

Odwiedzający targi mogą zapoznać się również z pistoletami samopowtarzalnymi VIS 100 i VIS 100 M1 kal. 9 x 19 mm.

Dr Wojciech Arndt, prezes Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” nie ukrywa zadowolenia:

Cieszy nas, że produkty, które mamy w ofercie, zostały kolejny raz bardzo dobrze przyjęte i docenione na tak wymagającym rynku, jakim bez wątpienia jest rynek amerykański. Utwierdza nas to w przekonaniu, że produkujemy broń na najwyższym poziomie i możemy śmiało konkurować z producentami uzbrojenia
z całego świata

Fabryka Broni „ŁUCZNIK” – Radom z udanym 2022 rokiem

Udział w SHOT SHOW zawsze jest dla Fabryki Broni doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami. Warto zaznaczyć, że po jednej z wizyt w Las Vegas radomska spółka pozyskała kontrahenta także z Ameryki Środkowej, do którego trafiły karabinki MSBS GROT S 16 FB-M1. W tym roku na wspólnym stoisku swoją ofertę w zakresie amunicji prezentuje skarżyskie Mesko S.A.

Źródło informacji i foto: Fabryka Broni „Łucznik”