O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Kiedy kolejne Air Show? Znamy datę!

Air Show 2023 / fot. Michał Bożek

Kiedy kolejne Air Show? Biuro Organizacyjne Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2023 podało datę!

Radomski Air Show to największa tego typu impreza lotnicza w tej części Europy. Dwudniowe pokazy gromadzą tysiące miłośników lotnictwa z całej Polski i z zagranicy.

Biuro Organizacyjne Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2023 podało datę kolejnej edycji wydarzenia.

– Zapewniamy, że następne pokazy lotnicze w Radomiu w 2025 r. zostaną zorganizowane z uwzględnieniem wszystkich otrzymanych uwag. Opinia widzów i uczestników jest dla nas najważniejsza, ponieważ Air Show Robimy właśnie dla was. Już dzisiaj zapraszamy do Radomia 30 i 31 sierpnia 2025 r. na największe pokazy lotnicze w tej części Europy

informuje Biuro Organizacyjne Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2023

W wystosowanym liście organizatorzy przepraszają za błędy organizacyjne, które pojawiły się podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Chodzi tu m.in. o problemy z wodą.

– W pełni rozumiemy krytyczne uwagi osób oczekujących w kolejkach przed wejściem do bram i kas oraz punktów dystrybucji wody. Choć w porozumieniu z Wodociągami Miejskimi i Gminą Miastem Radom reagowaliśmy na bieżąco, w wielu momentach nie byliśmy w stanie pomóc wszystkim – informuje biuro organizacyjne Air Show.

tłumaczą organizatorzy Air Show.

– Gdy tylko otrzymaliśmy informację o problemach z dostępem do wody w punktach stacjonarnych, rozpoczęliśmy wydawanie dodatkowej wody w woreczkach, które również dostarczano przed wejścia, a na terenie pokazów rozstawialiśmy kurtyny wodne. Ze wszystkich krytycznych uwag wyciągnęliśmy wnioski, co miało przełożenie na organizację logistyki podczas kolejnego dnia pokazów w niedzielę

dodają organizatorzy Air Show.

Pełen list organizatorów zamieszczamy poniżej.

Kiedy kolejne Air Show? Biuro Organizacyjne Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2023 podało datę!