O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Kto poprowadzi stoiska podczas Air Show?

Kto poprowadzi stoiska podczas Air Show? Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła przetarg.

Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła drugi ustny przetarg nieograniczony na najem części terenu radomskiego lotniska z przeznaczeniem na urządzenie punktów handlowo-usługowo-gastronomicznych w trakcie Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show Radom 2023, które odbędą się w dniach 26-27 sierpnia 2023 r. Na zainteresowanych czeka łącznie 218 stanowisk o różnej wielkości i lokalizacji. Wyłączeniem w przetargu objęte zostały napoje alkoholowe, energetyczne oraz izotoniczne.

Przetarg odbędzie się 19 maja o godz. 10.00 w Sali Klubu 19. Brygady Zmechanizowanej w Lublinie, ul. Żwirki i Wigury 6.

AIR SHOW 2023 pod hasłem „Niezwyciężeni w przestworzach”

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wskazanego wadium przelewem na rachunek Oddziału Regionalnego Agencji w Lublinie w terminie do 12 maja 2023 r. Więcej informacji TUTAJ.

Przypomnijmy, że podczas pokazów lotniczych AIR SHOW 2023 zobaczymy samoloty i śmigłowce pozostające na wyposażeniu polskich Sił Powietrznych, samoloty szkolenia zaawansowanego M-346 z 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego, śmigłowce i transportowce C-130 i C-295M W AIR SHOW, atrakcją dla widzów będzie również najnowszy nabytek Sił Powietrznych – samolot FA-50 z biało-czerwoną szachownicą.

Ponadto swoje umiejętności zaprezentują: Zespół Orlik z 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego, myśliwce F-16 z 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego. Wystąpią najlepsi polscy lotnicy oraz wiele ekip z wojsk sojuszniczych.

Źródło: Radom