O tym się mówi Uncategorized

Radomiak bez punktów w Mielcu

Radomiak Radom przegrał w meczu 6 kolejki PKO Ekstraklasy w Mielcu z miejscową Stalą. Wynik spotkania został ustalony jeszcze w pierwszej połowie meczu.

Radomiak do meczu ze Stalą przystępował po dwóch zwycięstwach. Najpierw w Szczecinie z Pogonią, a w ostatniej serii gier po dramatycznym meczu z Wartą Poznań. Nastroje w drużynie więc były nieźłe.

Pierwsza połowa, choć wydawało, że ze z lekka przewagą zespoły z Radomiu kończyła się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu, przy którym wydaje się, że lepiej mógł zachować się bramkarz Radomiaka – Albert Posiadała. Drugie trafienie to klasyczna kontra, kiedy to po rzucie różnym zawodnik Stali przebiegł całe boisko i strzałem z dystansu pokonał Posiadałę. Piłka po drodze zmieniła jeszcze kierunek ocierając się o Jana Grzesika.

W drugiej połowie wydawało się nadal, że to Radomiak jest stroną przeważającą, ale nie przyniosło to zmiany rezultatu. Radomiak przegrał że Stalą w Mielcu 0:2.

w następnym spotkaniu Radomiak zmierzy się przy stadionie na ulicy Struga z Piastem Gliwice.