Na czasie Radom i okolice Sport

Radomiak rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy

Radomiak rozpoczyna sprzedaż karnetów na niezwykle zapowiadającą się rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy. „Zieloni” podejmą na własnym stadionie m.in Widzew Łódź.

Runda wiosenna PKO BP Ekstraklasy zapowiada się niezwykle emocjonująco, podczas rozgrywek na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 zespół Radomiaka podejmie m.in. 15-krotnego Mistrza Polski Legię Warszawa, aktualnego Mistrza Polski Lecha Poznań, lidera PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa czy chociażby  beniaminka – Widzewa Łódź. Emocję na pewno będą towarzyszyć również w starciach ze Stalą Mielec, Jagiellonią Białystok, Zagłębiem Lubin oraz Piastem Gliwice.

Decydując się na zakup karnetu, w cenie 350 zł, wejście na jedno spotkanie jest w gratisie! To nie wszystko. Z karnetem nie trzeba stać w kolejce do kas w dniu meczowym i martwić się, czy na hitowe starcia z Rakowem, Legią czy Lechem wystarczy wejściówek. Jego posiadacz ma pewność, że topowe zespoły PKO Bank Polski Ekstraklasy zobaczy z wysokości trybun. Karnet może być też doskonałym prezentem pod choinkę! Nie tylko dla panów, ale również pań. – informuję klub Radomiak Radom

Karnety na razie można zakupić w oficjalnym sklepie Radomiaka – w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej w Radomiu. Dostępne są tylko w formie elektronicznej (po wyborze miejsca i dokonaniu wpłaty wysyłany zostaje plik w formacie PDF na wskazany e-mail).

źródło: Radomiak