O tym się mówi Radom i okolice Sport

Radomiak wznowił treningi. Powrót Kaputa?

Dziś do treningów wrócili piłkarze Radomiaka Radom. Podopieczni Constantina Galcy spotkali się na obiekcie przy Narutowicza 9. Na pierwszym treningu zameldowało się 28 zawodników. Pojawili się nowi gracze, ale brakowało m.in. Franka Castanedy, Lisandro Semedo czy Thabo Cele.

Radomiak rozpoczął przygotowania w 28-osobowym zestawieniu. Wśród trenujących pojawili się pozyskani Jan Grzesik i Edi Semedo. Próżno było szukać golkipera Gabriela Kobylaka, który ma pojawić się na treningu wicemistrzów Polski – Legii Warszawa, z której był do Zielonych wypożyczony. Wrócili natomiast wypożyczeni Filip Majchrowicz, Dominik Sokół, Thiago Matos oraz Aleksander Gajgier. Zabrakło kilku zawodników z kadry I zespołu, mają jednak oni w najbliższych dniach dołączyć do drużyny. Wiadomo, że z ekipy Radomiaka odejdą doświadczeni Daniel Łukasik oraz Filipe Nascimento.

Jak donosi Szymon Janczyk na łamach weszlo.com niemal pewny jest powrót do Radomiaka Michała Kaputa. Były zawodnik Zielonych ma dołączyć do zespołu na zasadzie wypożyczenia z Piasta Gliwice.

Radomiak pierwszy mecz sparingowy rozegra w czasie obozu obozu w Warce. Rywalem będzie Jagiellonia Białystok.

Fot. Radomiak Radom