Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Sukcesy Radomiak Amp Futbol po Pierwszym Zgrupowaniu

Radomiak Amp Futbol z radością dzieli się sukcesami i postępami podczas intensywnych przygotowań do marcowego debiutu w AmpFutbol Ekstraklasie. Poniżej przedstawiamy kluczowe wydarzenia i osiągnięcia z tego okresu:

W dniach 8 – 10 grudnia udział  wzięło 9 Zawodników: Zespół z dumą informuje, że dziewięciu utalentowanych zawodników wzięło udział w pierwszym zgrupowaniu, prezentując zaangażowanie i gotowość do wspólnej pracy. W kadrze znajduje się obecnie 12 zawodników. Ostatecznie kadra będzie liczyć 14 – 15 zawodników, rozmawiamy z jednym z reprezentantów Polski oraz jednym z najlepszych ampfutbolistów świata.

Wsparcie Doświadczonego Sztabu Szkoleniowego: Radomiak Amp Futbol ma zaszczyt współpracować z doświadczonym sztabem szkoleniowym, którego skład obejmuje takie osobistości jak Aleksiej Dubin, Rafał Chorąży, Paweł Pietrzyk, Szymon Kiernoz i Jacek Kwapisz. To zespół ekspertów, który pracuje nad doskonaleniem umiejętności zawodników i budowaniem silnej drużyny.

Intensywne Treningi: W trakcie zgrupowania przeprowadzono trzy intensywne jednostki treningowe, które miały na celu doskonalenie formy fizycznej i taktycznej zespołu. Zawodnicy pracowali nad różnymi aspektami gry, przygotowując się do wyzwań AmpFutbol Ekstraklasy.

Prezentacja Zespołu przed Radomską Publicznością: W przerwie meczu Radomiak – Górnik Zabrze, zespół miała zaszczyt zaprezentować się przed lokalną publicznością na stadionie na Struga 63. To wydarzenie było okazją do nawiązania bliższej relacji z fanami i zbudowania atmosfery wsparcia przed nadchodzącym sezonem.

Debiut w AmpFutbol Ekstraklasie: Zespół z niecierpliwością oczekuje na marcowy debiut w AmpFutbol Ekstraklasie i jest zdeterminowany, aby reprezentować Radomiak z godnością.