Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Szczęśliwy finał poszukiwań 85-latka

policja

Policjanci z Komisariatu Policji I w Radomiu prowadzili poszukiwania zaginionego 85-latka. Wczoraj wieczorem mężczyzna oddalił się ze szpitala w Radomiu. Został odnaleziony przez funkcjonariuszy po około 2 godzinach, kilka kilometrów od szpitala. 85-latek po odnalezieniu został przekazany pod opiekę medyczną.

Wczoraj wieczorem Policjanci z Komisariatu Policji I w Radomiu przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 85-letniego mężczyzny. Zaginięcie 85-latka zgłosiła córka, która przekazała policjantom, że jej ojciec wymaga leczenia i wczoraj został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala w Radomiu. W trakcie oczekiwania na wizytę lekarską, mężczyzna wyszedł ze szpitala i poszedł w nieznanym kierunku. Zaginiony nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego. Po uzyskaniu tych informacji funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Kilkanaście minut po północy, po blisko 2 godzinnych poszukiwaniach, policjanci z Komisariatu Policji I w Radomiu, odnaleźli mężczyznę. Zmarzniętego 85-latka ponownie przekazano pod opiekę załogi :pogotowia ratunkowego.

Źródło: Policja Mazowiecka