Kronika kryminalna O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Tragiczny wypadek na DK12. Auta stanęły w płomieniach

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr. 12 w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Opel zderzył się tam z ciężarówką. Oba samochody stanęły w płomieniach. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 13 w miejscowości Podgórze. Opel z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki renault, kierowanym przez 50-letniego mężczyznę.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">UWAGA‼️ WYPADEK‼️ DK 12 msc. Podgóra (pow. radomski) 523 km. Zderzenie pojazdu osobowego z ciężarowym. Niestety na skutek zdarzenia auta stanęły w płomieniach. DK12 w kierunku Radomia i Zwolenia całkowicie zablokowana. Proszę stosować się do poleceń f-szy. <a href="https://t.co/hIX8lzFKwu">pic.twitter.com/hIX8lzFKwu</a></p>&mdash; Policja Mazowsze (@PolicjaMazowsze) <a href="https://twitter.com/PolicjaMazowsze/status/1693594926406103270?ref_src=twsrc%5Etfw">August 21, 2023</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

„W wyniku zderzenia obu pojazdów samochód marki opel stanął w płomieniach. Ogień przeniósł się również na przyczepę samochodu ciężarowego” – poinformowała sierż. szt. Jolanta Matejek z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Kierowca opla zginął na miejscu. ” Jego tożsamość jeszcze nie jest nam znana z uwagi na liczne obrażenia poniesione podczas zdarzenia” – powiedziała policjantka.