Na czasie Radom i okolice Społeczeństwo

Wiceprezes ITAKA: Jesteśmy bardzo zadowoleni z lotniska Warszawa-Radom

Lotnisko Warszawa-Radom

Wiceprezes ITAKA HOLDINGS, Piotr Henicz przekazał w rozmowie z portalem ryneklotniczy.pl, że firma jest bardzo zadowolona z lotniska Warszawa-Radom. – Nasi klienci korzystający z tego portu wyrażają się o nim w samych superlatywach – mówił Piotr Henicz, wiceprezes ITAKA HOLDINGS.

W ostatnim czasie informowaliśmy o tym, że 23 czerwca na lotnisku w Radomiu pojawi się nowy przewoźnik – Air Montenegro. Rejsy do Podgoricy, obsługiwane przez czarnogórską linię lotniczą, oferuje biuro podróży Rego-Bis.

Pojawienie się nowego przewoźnika może symbolizować, że radomskie lotnisko zyskuje na znaczeniu i atrakcyjności wśród linii lotniczych, co może prowadzić do wzrostu liczby połączeń oraz pasażerów, a także przyczynić się do ożywienia gospodarczego regionu.

Z tego, co oferuje nasz lokalny port lotniczy, zadowolony jest m.in. wiceprezes ITAKA HOLDINGS, Piotr Henicz.

– Jesteśmy bardzo zadowolenia z alternatywy jaką daje lotnisko w Radomiu, a najważniejsze, że nasi Klienci korzystający z tego portu wyrażają się o nim w samych superlatywach. Będziemy tam rosnąć w zależności od popytu

mówił w rozmowie z portalem ryneklotniczy.pl, Piotr Henicz, wiceprezes ITAKA HOLDINGS.

Podkreślmy, że w maju Lotnisko Warszawa-Radom obsłużyło 5.802 podróżnych. Łącznie od początku roku z radomskiego portu skorzystało 31.207 osób.

Przypomnijmy również, że w ofercie Lotniska Warszawa-Radom znajdują się połączenia czarterowe do: Antalyi, Tirany i wspomnianej wcześniej Podgoricy. W siatce lotów nie zabraknie też rejsów regularnych do Larnaki obsługiwanych przez Wizz Air. Na pokładzie maszyn PLL LOT w te wakacje z Radomia polecieć będzie można do: Rzymu, Tirany i Prewezy.