Kronika kryminalna Radom i okolice Społeczeństwo

Włamał się do przedszkola. Rozpoznajesz go?

Wydział kryminalny szydłowieckiej Policji prowadzi czynności w sprawie dotyczącej usiłowania kradzieży po uprzednim włamaniu do Publicznego Przedszkola nr 1 im. Tęczowego Misia w Szydłowcu, do której doszło nocą 15/16 września 2023 roku. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy wizerunek sprawcy. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zawiadom Policję, możesz to zrobić anonimowo.

Kamera w budynku zarejestrowała mężczyznę o godz. 23.21 w nocy. Mężczyzna poprzez zniszczenie drzwi balkonowych dostał się do budynku przedszkola, w którym dokonał uszkodzenia drzwi wewnętrznych do pomieszczeń budynku oraz szafy pancernej, powodując straty w wysokości 30 000 zł. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem sprawcy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z szydłowiecką Policją, tel. 47 702 32 00, 47 702 32 50, 47 702 32 31 lub alarmowy 112. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając ze skrzynki e-mail: [email protected]