Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Zdzisław Radulski potrzebuje wsparcia! „Każdy może dołożyć swoją cegiełkę”

Zdzisław Radulski potrzebuje wsparcia! Rozpoczęła się sprzedaż książki „Hrabia Dusz”. Dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację legendy Radomiaka.

W ostatnim czasie informowaliśmy o tym, że ulica na terenie Radomskiego Centrum Sportu, biegnąca między ulicami Struga i 11 Listopada będzie nosiła imię Zdzisława „Hrabiego” Radulskiego.

Teraz nasza żywa legenda potrzebuje wsparcia! Prośbę od Zdzisława Radulskiego przekazała za pośrednictwem swojego facebookowego profilu „Stara Szkoła Radomiak” – nieformalna grupa kibiców Radomiaka Radom, która działa charytatywnie na rzecz dzieci i potrzebujących.

– Prośba od Pana Zdzisia Radulskiego oraz od nas, do wszystkich kibiców. Pan Zdzisio w piątek przejdzie zabieg w szpitalu, po którym będzie potrzebował rehabilitacji, na którą zbieramy już od jakiegoś czasu w imieniu wszystkich kibiców Radomiaka, wspólnie ze Sportowym Radomiem. Pojawiła się możliwość, gdzie każdy może dołożyć swoją cegiełkę. Zakup książki „Hrabia Dusz” w cenie 40 zł – każda sztuka jest na wagę złota!

czytamy we wpisie „Stara Szkoła Radomiak”.

– Można zapisać się u nas poprzez wiadomość prywatną

dodali kibice Radomiaka.

Ponadto, kibice Zielonych apelują do właścicieli sklepów i firm o dołączenie do pomocy.

– Jeśli ktoś ma sklep lub firmę i chciałby nam pomóc w sprzedaży, zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt bezpośrednio z Marcinem Markwatem z Sportowy Radom pod numerem 796149306, lub w wiadomości prywatnej na profilu „Stara Szkoła Radomiak”. Dziękujemy w imieniu naszego kochanego Hrabiego

przekazali kibice.

Link do zapisów, a tym samym do facebookowego profilu „Stara Szkoła Radomiak”, znajduje się TUTAJ.

Źródło: Fot. Facebook / Radomiak Radom