Radom i okolice Wiadomości

Znana jest przyczyna śmierci zaginionego 25-latka

W zeszłym tygodniu tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 25-latka. Przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu.

W piątek 2 grudnia została podana tragiczna informacja o śmierci poszukiwanego przez rodzinę mężczyzny. 25-letni Mateusz był ostatni raz widziany 30 listopada w Samodzielnym Wojewódzkim Publicznym Zespole Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Radomiu. Podczas popołudniowego spaceru oddzielił się od grupy pacjentów. Ostatni raz 25-latek skontaktował się z rodziną 30 listopada. Poinformował bliskich, że coś wydarzyło się na oddziale, nie podając szczegółów zdarzenia. Oddalił się od grupy spacerujących pacjentów szpitala. Miał przy sobie telefon, który był nieaktywny oraz dokumenty. W okolicy Szydłowca trwała akcja poszukiwawcza zaginionego. Niestety nie udało się znaleźć i szybko pomóc poszukiwanemu. Został odnaleziony martwy wieczorem w piątek w zeszłym tygodniu.

Rzecznik Prokuratury Okręgowa]ej w Radomiu Agnieszka Borkowska przekazała, że przyczyną śmierci młodego mężczyzny było wychłodzenie organizmu. Obecnie prokuratura w Szydłowcu prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

Źródło informacji: eska.pl