Na czasie Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Cztery nowe kierunki z lotniska Warszawa-Radom

Cztery nowe kierunki z lotniska Warszawa-Radom. Niestety, z rozkładu lotów znika jeden z najbardziej popularnych kierunków.

Polskie Linie Lotnicze LOT zaktualizowały swój system rezerwacyjny. Już w czerwcu 2024 roku z lotniska Warszawa-Radom polecimy do Ochrydy (Macedonia Północna). Loty wystartują 24 czerwca i będą realizowane raz w tygodniu – do 30 września.

Z taką samą częstotliwością narodowy przewoźnik będzie też latał na innych trasach, które znalazły się w zaktualizowanym systemie rezerwacyjnym.

Latem 2024 roku polecimy także do stolicy Czarnogóry, Podgornicy. Loty wystartują 23 czerwca. W tym przypadku loty zaplanowane są w każdą niedzielę, a ostatni lot na tej trasie zaplanowany jest 29 września.

Od tego samego dnia do 29 września LOT uruchomi loty do Tirany, również jeden lot w tygodniu.

Wcześniej, bo od 14 czerwca, LOT wznowi połączenie do Prewezy (Grecja). To połączenie będzie wykonywane co piątek. Ostatni lot na tej trasie zaplanowany jest na 20 września.

Co ciekawe, jeden z najbardziej prestiżowych kierunków zniknął z siatki połączeń radomskiego lotniska. Mowa tu o Paryżu. Ze strony LOT.pl wynika, że ostatni lot z Radomia na lotnisko w Paryżu zaplanowany jest na 2 stycznia, a 6 stycznia odbędzie się ostatni lot z Paryża na lotnisko Warszawa-Radom.

Źródło: Fly4free.pl