Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Lotnisko Warszawa-Radom zostało partnerem Świętokrzyskiego Convention Bureau

Lotnisko Warszawa-Radom zostało partnerem Świętokrzyskiego Convention Bureau, biura promocji turystyki biznesowej.

Na facebookowym profilu radomskiego portu lotniczego pojawił się wpis informujący, że Lotnisko Warszawa-Radom zostało partnerem Świętokrzyskiego Convention Bureau i otrzymało rekomendację, jako kluczowego partnera transportowego dla uczestników spotkań biznesowych w województwie świętokrzyskim.

– Dzięki dogodnemu położeniu, nowoczesnym udogodnieniom oraz sprawnej obsłudze nasz port został doceniony, jako istotny element ułatwiający logistykę i mobilność podczas organizacji takich wydarzeń. Biorąc udział w różnego rodzaju inicjatywach, spotkaniach i forach tematycznych cały czas działamy na rzecz rozwoju naszego lotniska.

czytamy w komunikacie lotniska Warszawa-Radom.

W ramach takich wydarzeń, w połowie stycznia zorganizowano na terenie lotniska spotkanie partnerów Świętokrzyskiego Convention Bureau, podczas którego mogli oni zapoznać się z infrastrukturą portu oraz jego udogodnieniami i nowoczesnymi rozwiązaniami.

– Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zaowocuje jednocześnie rozwojem turystyki biznesowej w regionie świętokrzyskim, jak również przełoży się na zwiększenie zainteresowania na korzystanie z naszego lotniska

informują włodarze lotniska Warszawa-Radom.

Grzegorz Tuszyński, dyrektor radomskiego lotniska otrzymał certyfikat potwierdzający rekomendację.