Kultura i rozrywka Na czasie Radom i okolice Społeczeństwo

Najsłynniejszy negocjator policyjny odwiedzi Radom

Najsłynniejszy negocjator policyjny odwiedzi Radom. Spotkanie z Dariuszem Lorantym zorganizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla.

Robert Prygiel za pośrednictwem swojego facebookowego profilu poinformował, że w Radomiu odbędzie się spotkanie z najsłynniejszym policyjnym negocjatorem. Dariuszem Lorantym.

– Ruszamy pełną mocą! Otoczeni ekspertami i zawodowcami w każdej dziedzinie, która jest ważna dla mieszkańców naszego miasta. Ktoś musi jednak przetrzeć pierwszy szlak! Padło na Dariusz Loranty! Uznaliśmy, że prawdziwy glina z krwi i kości będzie do tego zadania najlepszy!

przekazał Robert Prygiel.

Wydarzenie zorganizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla.

Dariusz Loranty przez lata pracował jako dowódca Zespołu Negocjatorów Policyjnych Komendy Stołecznej Policji. Zrealizował blisko 50 brawurowych akcji przy porwaniach dla okupu; odpowiadał również za negocjacje ze sprawcami wymuszeń oraz samobójcami. Rys psychologiczny przestępców ma w jednym palcu.

Był również pierwowzorem postaci „Gebelsa” w filmie Pitbull Patryka Vegi.

– Chcemy, aby Radom był wolny od przestępczości, również tej pospolitej, której ofiarami padają nasze dzieci. Dariusz przekaże niezbędną wiedzę na temat bezpieczeństwa na ulicach. Wiedzę, która może uratować Wam kiedyś zdrowie, a nawet życie! Przybywajcie – szczególnie młodzi, aby później nie trzeba było żałować

poinformował Robert Prygiel.

Spotkanie z Dariuszem Lorantym odbędzie się już 5 lutego o godzinie 16:00 w Elektrowni. Wstęp wolny.