Radom i okolice Społeczeństwo

Polski Związek Wędkarski obejmie opieką oczko wodne na Ustroniu

Polski Związek Wędkarski obejmie opieką oczko wodne na Ustroniu. To efekt porozumienia jakie PZW zawarł z władzami Spółdzielni Mieszkaniowej "Ustronie".

Polski Związek Wędkarski obejmie opieką oczko wodne na Ustroniu. To efekt porozumienia jakie PZW zawarł z władzami Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie”.

W piątek, 28 czerwca 2024 roku na facebookowym profilu Radosława Witkowskiego, prezydenta Radomia pojawił się wpis informujący o tym, że Polski Związek Wędkarski obejmie opieką oczko wodne na osiedlu Ustronie.

– Dobra wiadomość dla wędkarzy! Polski Związek Wędkarski obejmie opieką oczko wodne na Ustroniu, w pobliżu ulicy Orzechowej. To efekt porozumienia jakie PZW zawarł z władzami Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie”. Dzięki temu zbiornik zostanie zarybiony, a dodatkowo będą tam organizowane zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Cieszę się z tej inicjatywy

przekazał Radosław Witkowski.

Prezydent dodał, że po modernizacji zalewu na Borkach, renaturyzacji Mlecznej oraz budowie zbiornika na osiedlu Nad Potokiem, jest to kolejny element rozwoju tzw. błękitnej infrastruktury w naszym mieście.

Źródło: Facebook / Radosław Witkowski