Radom i okolice Sport

Radomscy zapaśnicy ponownie na podium

Radomscy zapaśnicy ponownie na podium. Zdobyli cztery medale! Gratulujemy!

W minioną sobotę w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w zapasach w stylu klasycznym. Podopieczni trenerów Zdzisława Kolanka i Włodzimierza Zawadzkiego zdobyli 4 medal (złoty, srebrny, dwa brązowe).

Tytuł Mistrza Polski sprzed roku obronił Grzegorz Kunkel w kategorii wagowej do 60 kg, który pewnie wygrywał 3 pojedynki przez przewagę techniczną. Medale w Poznaniu wywalczyli również Oskar Piątek (srebro w kat. 87 kg) oraz Michał Puchalski (brąz w kat. 77 kg) i Oskar Kucharczyk (brąz w kat. 87 kg)

– Dobra postawa naszych zapaśników przełożyła się na klasyfikację drużynową, w której nasz klub zajął I miejsce!

przekazało Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”.

Przypomnijmy również, że w ostatnim czasie młodzi zapaśnicy „Olimpijczyka” reprezentowali Polskę w międzynarodowym turnieju. Zdobyli trzy medale!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!