Polityka Radom i okolice Społeczeństwo

Wiemy kto wystartuje z list PSL do Rady Miejskiej

Wiemy kto wystartuje z list PSL do Rady Miejskiej. Nowych koalicjantów pochwalił Radosław Witkowski.

W poniedziałek, 5 lutego 2024 roku odbyła się konferencja prasowa Polskiego Stronnictwa Ludowego, podczas której zaprezentowano kandydatów, którzy wystartują w wiosennych wyborach.

Na liście koalicyjnej do Rady Miejskiej znalazły się cztery nazwiska: dyr. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Agnieszka Stolarczyk, Ilona Pulnar-Duszyk z muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, społecznik i harcerz Bartosz Bednarczyk oraz wicedyrektor muzeum im. Jacka Malczewskiego, Adam Duszyk.

Kandydatów pochwalił Radosław Witkowski, prezydent miasta.

– Polskie Stronnictwo Ludowe Radom to jeden z naszych koalicjantów w Radomskim Pakcie Samorządowym Radosława Witkowskiego. Kandydatów PSL do Rady Miejskiej już znamy. Mają oni wsparcie posła Mirosława Maliszewskiego. Głęboko wierzę, że nasze połączenie sił da efekt w postaci zwycięstwa „Koalicji 7 kwietnia”

informuje Radosław Witkowski.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia. Listy kandydatów na radnych będą mogły być zgłaszane do 4 marca, a kandydaci na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – do 14 marca.