Kronika kryminalna Radom i okolice Sport

Zawodnik Czarnych pobity podczas przerwy meczu w Wołominie

policja

Zawodnik Czarnych pobity został w trakcie meczu z Wołominem. Sprawą zajmuje się Policja. 

W trakcie meczu młodzieżowej drużyny Czarnych Radom przeciwko Huraganowi Wołomin doszło do skandalicznej sytuacji. Zawodnik Czarnych Radom został pobity w trakcie korzystania z przerwy.

Z relacji do jakich udało nam się dotrzeć, dowiedzieliśmy się, że mężczyzna chwycił nastolatka za szyję, a następnie powalił na ziemię, na której zaczął okładać go ciosami. Zakrwawiony nastolatek po incydencie powrócił na halę, na której doszło do natychmiastowej reakcji – reszta drużyny zdecydowała, że nie dokończy meczu, który zakończył się walkowerem dla Czarnych Radom.

Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan na swoim Fanpage na Facebooku wystosowała oświadczenie, w którym przekazuje że sprawca został zatrzymany, a Policja prowadzi zgodnie z procedurami dalsze czynności. Burmistrz informuje również, że poprosiła o szczegółowe wyjaśnienia ze strony prezesa klubu Zbigniewa Grabińskiego i obecnego na meczu sekretarza klubu Zbigniewa Paziewskiego. Na polecenie prezydenta miasta wszystkie mecze i zawody sportowe na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Huragan organizowane przez Klub Siatkówki „Huragan” Wołomin organizowane będą bez udziału publiczności.