Polityka Radom i okolice Społeczeństwo

Kandydatura Radosława Witkowskiego na stanowisko prezydenta miasta oficjalnie zarejestrowana

Kandydatura Radosława Witkowskiego na stanowisko prezydenta miasta oficjalnie zarejestrowana. – Po ponad 9 latach pełnienia tej funkcji stawiam się do Państwa dyspozycji – przekazał Radosław Witkowski.

We wtorek, 5 marca 2024 roku na facebookowym profilu Radosława Witkowskiego, obecnego prezydenta Radomia, pojawił się wpis informujący o tym, że jego kandydatura została zarejestrowana w Miejskiej Komisji Wyborczej.

– Po ponad 9 latach pełnienia tej funkcji stawiam się do Państwa dyspozycji. Chcę, wspólnie ze stworzonym przez demokratyczne ugrupowania rządem, realizować kolejne projekty dobrze służące mieszkańcom. Dziś, w chwili gdy zostały odblokowane unijne fundusze, Radom nie ma nawet chwili do stracenia. Naszego miasta nie stać na eksperymenty. Potrzebne jest doświadczenie i zdolność do współpracy, która cechuje Radomski Pakt Samorządowy Radosława Witkowskiego. Dziękuję za pomoc mojemu pełnomocnikowi wyborczemu Rafałowi Górskiemu, który będzie się starał o mandat radnego w nadchodzących wyborach samorządowych, w okręgu numer 5

czytamy we wpisie Radosława Witkowskiego.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe zaplanowano na niedzielę 7 kwietnia. Listy kandydatów na radnych mogą być zgłaszane do 4 marca, a kandydaci na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – do 14 marca.