Polityka Radom i okolice Społeczeństwo

Marta Markowska dołączyła do „Drużyny Prygla”

Marta Markowska dołączyła do „Drużyny Prygla”. Kandydat na prezydenta miasta zapowiedział, że to dopiero początek.

Jak sam określił Robert Prygiel, kandydat na prezydenta miasta Radomia, ogłoszenia „Drużyny Prygla” ruszyły z „wielkiego C”, a jest to dopiero początek.

– Zaczęliśmy z wysokiego „C”, ale najwyższych tonów mamy znacznie więcej!

przekazał Robert Prygiel.

Tym samym ogłosił nową członkinię „Drużyny Prygla”. Została nią Marta Markowska, ekonomistka i działaczka związków zawodowych.

– Przed wami znana i lubiana Marta Markowska, która dołącza do #DrużynaPrygla. MM, czyli: Młodość i Miłość do Radomia

poinformował kandydat na prezydenta miasta.

Głos również zabrała sama Marta Markowska.

– Nazywam się Marta Markowska, Jestem rodowitą radomianką, szczęśliwą żoną i matką nastoletniego syna. Podobnie jak wielu moich przyjaciół, na kilka lat musiałam wyemigrować do Wielkiej Brytanii, jednak nie czułam się tam dobrze. Urok naszego miasta przyciągnął mnie z powrotem jak magnes. Ukończyłam Politechnikę Radomską o kierunku finanse i rachunkowość i w tym zawodzie również pracuję i się realizuję. Najważniejsi dla mnie są ludzie. Możliwość rozwiązywani ich problemów. Działalność społeczna nie jest mi obca, ta aktywność kroczy za mną od wczesnych lat szkolnych. Jako wiceprzewodnicząca związków zawodowych znam dokładnie problemy radomskich pracowników, dlatego chętnie będę współpracowała w osiąganiu celów związanych z rozwojem naszego miasta w tym zakresie. Jestem wytrwała, konkretna i uparta w drodze do celu. Jestem przekonana, że te cechy pomogą w realizacji planów „Drużyny Prygla”, której jestem częścią

mówiła Marta Markowska.

Przypomnijmy, że do „Drużyny Prygla” dołączył w ostatnim czasie Michał Żeromiński, radomski pięściarz oraz Mateusz Głuch, zawodnik MMA.