Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Powietrzne atrakcje w Niedzielę na Rynku!

Lato na radomskim Rynku robi się coraz gorętsze. W nadchodzącą niedzielę Resursa Obywatelska zaprosi wszystkich mieszkańców na kolejne atrakcje. Tym razem wydarzenie przebiegnie pod znakiem powietrza. Start o godz. 14.00.

Tegoroczne Niedziele na Rynku przebiegają pod hasłem czterech żywiołów. 13 sierpnia na radomskim Rynku królować będzie powietrze, bez którego nie możemy się obejść. Będzie można wspinać się do nieba, uczyć latać dronami i skakać na eurobungee.

Nie zabraknie również spektaklu dla najmłodszych. Czekać będą na nich aktorzy Teatru Katarynka z przedstawieniem „Księżniczka Rosa i Klimek”. To baśniowa opowieść o dwójce tytułowych przyjaciół, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem.

Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotkają na pozór bezradną staruszkę, która okaże się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomoże w ocaleniu krainy przed utratą barw oraz nauczy dzieci kultury osobistej.

Przedstawienie odznacza się piękną oprawą muzyczną, tańcem, śpiewem. Nie brakuje w nim wzruszających sytuacji, a wciągająca fabuła łączy się z morałem.

Wstęp na wszystkie atrakcje jest darmowy!