O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Radomskie lotnisko. Bezpłatny shuttle bus dla pasażerów

Od 27 kwietnia Lotnisko Warszawa-Radom uruchamia bezpłatny shuttle bus dla pasażerów ze stolicy. 

Już jutro pracę rozpocznie Lotnisko Warszawa-Radom. Będzie można polecieć do siedmiu krajów – w kwietniu i maju do Francji i Włoch, a od czerwca do Grecji, Albanii, Bułgarii, Tunezji i Turcji. Nie będą to tylko regularne loty, lecz także wakacyjne wycieczki czarterowe. Szeroka oferta powoduje duże zainteresowanie podróżami z Radomia.

Latem z Radomia odleci 117 tys. ludzi

W celu ściągnięcia klientów z Warszawy PPL oferuje bezpośrednią podróż shuttle busem między Lotniskiem Warszawa-Radom a lotniskiem na Warszawskim Okęciu. Pasażerowie rejsów z i do lotniska w Radomiu od 27 kwietnia mogą korzystać z przejazdów busami między Warszawą a Radomiem.

Rozkład kursów dostosowany jest do aktualnej siatki połączeń Lotniska Warszawa-Radom. Oznacza to, że w czwartek, gdy pierwszy samolot wyląduje na lotnisku w Radomiu ok. godz. 22, pasażerowie mogą wrócić bezpłatnie na Okęcie, a w piątek również z Warszawy dojechać bez postojów na pierwsze wyloty z lotniska w Radomiu – do Rzymu o godz. 13.30 i Paryża o godz. 19.50.

W przypadku opóźnienia lotów, kierowcy busów poczekają na pasażerów. Odpowiednio oznakowany autokar będzie czekał na terenie Dworca Autobusowego Lotniska Warszawa-Radom na stanowisku nr 4. Busy wyposażone będą dla komfortu podróżujących w specjalne luki bagażowe. Z okazji uruchomienia lotniska, do 15 maja kursy shuttle busami będą dla pasażerów bezpłatne. Jest to kolejna oferta promocyjna obok darmowych parkingów.

Prawie wszystkie bilety na loty z Radomia wykupione