O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport Wyróżnione

Stadion Radomiaka – kolejny aneks?

Czy stadion Radomiaka zostanie wybudowany w terminie? A może podpisany zostanie kolejny aneks? Kursy bukmachera szokują. Można sporo zarobić!

Budowa stadionu trwa ponad 6 lat. Na ten cel – wraz z halą – wydano 251 milionów złotych. Firma Betonox zobowiązała się skończyć stadion do 31 maja wraz z odbiorami technicznymi. Jednak czy na pewno?

Stadion Radomiaka z kolejnymi kłopotami

W ofercie jednego z czołowych bukmacherów, a dokładniej w zakładzie bukmacherskim Betfan, pojawiła się możliwość zakładu dotycząca… dokończenia budowy stadionu Radomiaka.

Czy stadion Radomiaka zostanie wybudowany w terminie? A może podpisany zostanie kolejny aneks? Kursy bukmachera szokują.

Jak możemy zauważyć, kursy bukmachera szokują. Kurs 1.25 występuje przy opcji, która sugeruje, że stadion Radomiaka Radom nie powstanie zgodnie z założonym terminem. Kurs wskazuje, że ta opcja jest wręcz pewna.

Warto zauważyć, że dobrze prognozuje opcja zakończenia budowy stadionu Radomiaka do końca czerwca bieżącego roku. Kurs na tę opcję wynosi 1.12.

Idąc zgodnie z obietnicami urzędników i stawiając 100 złotych na to, że budowa zakończy się zgodnie z przewidzianym terminem, możemy wygrać aż 308 złotych.

Źródło: Betfan