O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Biuro podróży Nekera będzie latać z lotniska Warszawa-Radom

Lotnisko

Biuro podróży Nekera będzie latać z lotniska Warszawa-Radom. W ofercie biura ma nie zabraknąć egzotycznych kurortów.

Portal pasazer.com poinformował, że podróżni będą mieli do dyspozycji urozmaiconą ofertę połączeń liniowych, czarterowych bądź kierunków z własnym dojazdem samochodowym. W przypadku zorganizowanych czarterów do najpopularniejszych kurortów, turyści otrzymają na miejscu opiekę polskojęzycznych rezydentów.

Biuro Nekera udostępniło dla swoich klientów pulę wycieczek z piętnastu polskich lotnisk w tym z lotniska Warszawa-Radom.

– W sezonie Lato 2024 Nekera zamierza operować ze wszystkich dostępnych lotnisk w naszym kraju, również z Portu Lotniczego Warszawa-Radom. Na razie jest to przedsprzedaż, którą Nekera uruchomiła na dwóch podstawowych miastach czarterowych, czyli Warszawa i Katowice. Pozostałe lotniska, z których Nekera zamierza latać, będą wdrażane do letniego oferowania sukcesywnie – powiedział Maciej Nykiel, szef biura Nekera w rozmowie z Pasazer.com.

Biuro Nekera wśród nowości z przelotem liniowym lub czarterowym Nekera przygotowała Mykonos, Gozo, Walencję, Costa Blanca, Bahrajn, Abu Zabi, Jordanię, Tanzanię, Arabię Saudyjską i Zanzibar.