O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

LOT zostaje na zimę w Radomiu! Wszystko dzięki dobrym wynikom

LOT pozostanie na sezon zimowy w Radomiu. Polski przewoźnik poinformował, że to wszystko dzięki dobrym wynikom jakie osiąga radomskie lotnisko. 

Lotnisko w Radomiu cieszy się dużym zainteresowaniem, tak mówią statystki, którymi podzielił się LOT. Jak się okazuje w większości przypadków maszyny narodowego przewoźnika są wypełnione na poziomie powyżej 85 procent!

– W okresie od 1 maja do 15 czerwca rejsy do Paryża były wypełnione na poziomie 86,7 procenta, a z Paryża – na poziomie 87,3 procenta. Z kolei w przypadku połączenia z Radomia do Rzymu load factor wyniósł  84 procent, a na trasie z Rzymu do Radomia 86 procent – czytamy w komunikacie prasowym LOT-u.

Jednocześnie polski przewoźnik poinformował, że pozostaje na dłużej na lokalnym porcie lotniczym.

– Decyzja o przedłużeniu połączeń z nowego lotniska Warszawa-Radom zostałą podjęta w związku z bardzo dobrym wypełnieniem samolotów i analizą popytu na tych trasach. Bardzo się cieszę, że możemy naszym pasażerom zaproponować dobry, dopasowany do ich potrzeb rozkład lotów – mówi Robert Lidera, dyrektor biura siatki w LOT.

Czy na radomskim lotnisku w sezonie zimowym pojawi się nowy przewoźnik? Tego nie wiadomo. Przypomnijmy jednak, że wstępne zainteresowanie lotami z nowego lotniska wykazywał m.in. Wizz Air.

Źródło: Fly4free.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to