O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Loty z Radomia do Hiszpanii? To możliwe!

Loty z Radomia do Hiszpanii? To możliwe! W systemie Itaki pojawiły się ciekawe kierunki.

Od 27 kwietnia 2023, czyli od początku funkcjonowania Lotnisko Warszawa-Radom odprawiło już ponad 50.000 podróżnych. Coraz więcej osób korzysta z usług portu, a letnia siatka połączeń cieszy się dużą popularnością.

We wtorek, 8 sierpnia informowaliśmy o tym, że na stronie biura podróży Itaka, pojawiła się letnia oferta 2024 na loty za granice z radomskiego lotniska.

Teraz, w systemie rezerwacyjnym biura podróży Itaka pojawiła się oferta „Cała ona Barcelona” przewidziana na 10-18 sierpnia 2024 roku, z wylotem z lotniska Warszawa-Radom.

– W ramach programy turyści mogą liczyć m.in. na 3 dni zwiedzania Barcelony i 3 dni wypoczynku na Costa Brava. Itaka oferuje też m.in. wycieczkę objazdową po Katalonii (wylot z Radomia pod koniec czerwca), wycieczkę objazdową po Hiszpanii (wylot z Radomia na początku czerwca, w programie m.in. Barcelona, Madryt, Walencja, Toledo i Granada), wycieczkę objazdową po Katalonii (wylot pod koniec czerwca), a także… wycieczkę objazdową po francuskim Lazurowym Wybrzeżu (wylot z Radomia w połowie czerwca)

informuje portal fly4free.pl

Na ten moment, PPL nie potwierdziło oficjalnie wycieczek do Hiszpanii z wylotem z Radomia.

Przypomnijmy również, że już niedługo, bo 27 października, ruszą rejsy czarterowe do Sharm el-Sheikh (Egipt). Loty będą obsługiwane przez linię Skyline Express.

Źródło: Fly4free.pl