Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w Radomiu i regionie. Policja apeluje o rozsądek
Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali kilku kierowców, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. Wśród nich byli zarówno sprawcy kolizji, jak i osoby bez uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze przypominają, że za tego typu przestępstwa grożą surowe konsekwencje karne.